Modowy przepych u najmłodszych

Świat mody burzy nową generację. Pokolenie dawałoby się młode, małe i delikatne nosi na sobie modne bluzy, stylowe dodatki i buty za ogromne pieniądze. Moda dla najmłodszych staje się coraz większa, zwracając uwagę projektantów, firm i rodziców. I prawdopodobnie trend ten zaczął się w Hollywood.

Modne młode gwiazdy

Każda sześcioletnia dziewczynka chciałaby być jak Suri Cruise, córka Toma Cruise’a i Katie Holmes. Podróżuje prywatnym odrzutowcem, aby poznać swojego słynnego ojca, uosabia luksus, przepych i dziewczęcy styl. Jej wyjątkowo modne bluzy, markowe sukienki są tak sławne jak akcesoria, które nosi. Słusznie cytowany są słowa jej ojca, aktora Toma Cruise’a, że ​​„Suri ubiera się i stylizuje sama tak jakby się do tego urodziła”. To prawda.
Zahara Jolie-Pitt jest kolejną osobą na liście. Jest tak samo ikoną stylu, jak jej sławni rodzice Angelina Jolie i Brad Pitt z jej butami Ralpha Laurena i Gucciego, Juicy couture tops. Beztroski wygląd Violet Affleck, córki sławnych rodziców – Ben Afflecka i Jennifer Garner, to szał w tzw. świecie mody dziecięcej -jej buty są z UGG Australia, okulary z Ray Bana a sukienka z Bonpoint.

Moda warta krocie

Wszyscy wyrzucają miliony dolarów na modę swoich dzieci, przekształcając ją w jeden z najszybciej rozwijających się segmentów w branży modowej. Od Jessiki Simpson po Beyonce Knowles płacą oni miliony za lalkę dla swoich pociechi stworzyli unikalny styl ubrań, akcesoriów, domków na drzewie lub zabawek. Ojciec chrzestny Tom Cruise wydał 200 000 dolarów na stroje do chrztu dla dzieci Jennifer Lopez – bliźniaków Maxa i Emmy Muniz. Dzisiejsze mamusie są szczęśliwe, że mogą wyłudzić ogromną sumę pieniędzy, utrzymując stylowe i eleganckie maluchy ze szkodą dla własnego stylu. Ta słabość została dobrze wykorzystana przez sprzedawców mody. Zdają sobie sprawę z tej metamorfozy dzieci; ich postępowy charakter. Dzisiejsze dzieci są obiecującymi konsumentami, niezależnymi nabywcami. w rodzinach jak te wyżej, w której rodzice pracują za grube tysiące a może i miliony jest wystarczająco dużo dochodu do dyspozycji, aby wydać na modne rzeczy, które mogą być niebotycznie drogie.

Zdając sobie sprawę z potencjału projektantów, marek odzieżowych i sprzedawców detalicznych przyglądamy się temu segmentowi z bliska. Obecnie na licznych globalnych Fashion Weeks po wybiegu kroczą najmłodsi celebryci. Projektanci Paul Smith Junior, Junior Gautier, Chloe Little Marc Jacobs, I Pinco Pallino, Suzanne Ermann, Anne Kurris, Supertrash i wielu innych prezentuje na nich swoje kolekcje.

You may also like...