Masz kryzys w garderobie? Postaw na biel

Biała klasyka

Spora część ludzi a przynajmniej kobiet ma w swojej garderobie białe, uniwersalne ubrania.Moda na białą bluzkę jako podstawowy element naszej garderoby jest wciąż obecna. Większość ma minimum jedną wiszącą w szafie, choć nie zawsze jest ona tą najbardziej lubianą i ciekawą propozycją dla nas. Czujemy że jest zbyt prosta lub nudna aby można ją było nosić samodzielnie, więc zaczynamy nakładać akcesoria czy swetry, aby upiększyć daną rzecz aż w końcu koszula, która miała być na pierwszym planie, w rezultacie znika z pola widzenia.
Mimo wszystko biała bluzka/bluza to jedna z najbardziej niedocenianych ubrań w szafie. Marki dają kupującym coraz więcej wyborów w tej kwestii: pojawiają się guziki i guziczki, marszczenia, topy z eleganckim wycięciem itp. To sprawia że wyglądają oryginalnie i ciekawie. Na pewno nie zechcesz ich wtedy ukrywać pod rozsądną dzianiną.

Biel na każdą okazję

Wiele osób mówi: w tych dniach, kiedy naprawdę nie wiem, w co się ubrać, noszę białą koszulę. Uświadomiłam sobie, że kryzys w garderobie dotyczy tożsamości, a nie ubrania. Chodzi o używanie ubrań jako metryki do kwadratu tego, kim jesteś z tym, co widzą inni ludzi. Kryzys w garderobie nie jest tak naprawdę problemem mody. W dni, w których perspektywa ubrań wydaje się problematyczna i napięta, biała koszula przywraca spokój.
Nie ma dostrzegalnej logiki, dlaczego biała bluzka stała się podstawą na lato, biała koszula musem w elegancji, a biała bluza też zawsze wygląda cool. Jak wiadomo określone modele, kroje, kolory są jakiś czas modne a potem zostają zapomniane a na piedestał wysuwa się coś innego. Natomiast klasyczna biała rzecz jest możliwa do połączenia niemal w każdym zestawieniu i to na wiele sposobów. Zajmuje miejsce w twojej garderobie w sposób, w jaki wpada w ucho chwytliwa piosenka. Zanim się zorientujesz, to już nie jest kawałek mody, to klasyk.

Insta świat

W dobie internetu to media jak topowy obecnie instagram przekształcają życie tam pokazywane w konkurs stylizacji. Każdy pokazuje tam jakie ciuchy ma, jak te ciuchy leżą, czy pasują, za ile kupione i czy wystarczająco modne. Choć moda to tak naprawdę sprawa dość indywidualna. Oczywiście można tam znaleźć również mnóstwo inspiracji dla naszego stylu, wykorzystania naszych ubrań ale nie warto zmieniać naszych upodobań na siłę pod wpływem przewijanych tam zdjęć i obecnych trendów, które mają to do siebie, że w końcu przeminą i zostaną zastąpione przez kolejne „nowości”.

You may also like...