Znajdź salon odpowiedni dla Ciebie

Każdy z nas ma w swojej historii lepsze lub gorsze wspomnienia z salonami fryzjerskimi. Raz nałożono nie taką farbę, innym razem miały być ścięte tylko końcówki a wyszło na to, że zostałyśmy bez połowy włosów. Która kobieta choć raz nie dokonała złego wyboru i fryzjer uczynił z jej włosami coś czego później długo żałowała niech pierwsza rzuci kamieniem.

Zanim znajdziemy świetnego fryzjera, któremu pozostaniemy wierni na dłużej a może nawet już na zawsze, co najmniej kilkakrotnie możemy się zawieźć albo po prostu nie być pod wrażeniem wykonanej usługi, za którą nieraz sowicie płacimy.
Często zdarza się ze poszukiwania trwają długo bo trafiamy do fryzjerów w różnych punktach cenowych, markach i salonach, ale nie czujemy że rozumieją nas i nie spełniają naszych oczekiwań.

Jak znaleźć dobrego fryzjera?

Zastanów się nad typem stylisty, którego szukasz. Jeśli masz specjalny rodzaj włosów, takich jak kręcone, krótkie, będziesz chciał znaleźć fryzjera, który ma doświadczenie w tego typu włosach. Możesz rozważyć poszukiwanie odpowiedniego fryzjera, a następnie ocenę salonu, jego cennika czy pracowników a nawet takich cech jak lokalizacja czy wystrój.
Jeśli znajdziesz salon, który lubisz lub masz kilka salonów, które rozważasz, wtedy to czy znajduje się tam fryzjer, który ma doświadczenie z twoim typem włosów, może ci pomóc podjąć decyzję. Przykładowo, jeśli salon, który rozważasz, nie ma nikogo, kto specjalizowałby się w krótkich włosach a ty koniecznie chciałbyś mieć modną i ładną, krótką fryzurę, to ten salon może nie być najlepszym wyborem dla Ciebie.

Zrób mały research

Dobrym rozwiązaniem jest wyszukanie online lokalnych salony i stylistów. Prawdopodobnie chciałabyś/chciałbyś znaleźć salon, który nie jest zbyt daleko od miejsca zamieszkania lub pracy, aby był dla Ciebie wygodny. Wyszukaj salony w swojej okolicy, aby uzyskać listę oraz poczytaj opinie innych osób. Wiadomo że każdemu odpowiada coś innego i jedna opinia nie jest równa innej ale gdy zobaczysz że salon ma same negatywne opinie, daje to do myślenia.
Alternatywą jest również poproszenie znajomych lub rodziny o rekomendacje. Większość z nich na pewno mieszka w Twojej okolicy, mogą więc pomóc Ci znaleźć salon. Możesz wybrać przyjaciela lub członka rodziny, który ma nową fryzurę, która Ci się spodobała i zapytaj, do którego fryzjera chodzą i zapytaj czy go polecają. Czasami drogą pantoflową można znaleźć dobrego profesjonalistę, który czyni z włosami prawdziwe cuda.

You may also like...