Szybka i zjawiskowa odnowa

„Kobieta zmienną jest” wie to każdy, kto chociaż raz przebywał dłużej w jej pobliżu. Nowa fryzura, założenie wysokich szpilek, czy dopasowana sukienka-to drobne elementy sprawiają, że humor może się gwałtownie zmienić. Odmieniona stylizacja może dodać odwagi, seksapilu. Poczucie wyglądania dla samej siebie atrakcyjnie sprawia, że każda dama jest w stanie góry przenosić.

Odważne cięcia

Każda kobieta, która śledzi najnowsze trendy wie, jaka długość jest najmodniejsza. Obecnie promowane są proste, krótkie włosy do ramion. Zanim jednak zdecydujemy się na tak radykalną zmianę, lepiej spytać o radę. Doświadczony fryzjer już po jednym spojrzeniu może ocenić, czy ta rewolucja będzie skuteczna.

Dla kogo modny bob?

Tak ostre cięcie skutecznie odmładza, zatem nie ma ograniczeń wiekowych. Należy jednak przyjrzeć się kształtowi naszej twarzy. Panie z okrągłą buzią mogą wyglądać nie najlepiej. Ta sama zasada tyczy się także posiadaczek włosów falowanych, czy kręconych We fryzurze tupu bob najładniej wyglądają młode, szczupłe dziewczyny o bardzo prostej strukturze włosa. Niektóre dodają także grubą, ciężką grzywkę. A co dla pozostałych kobiet?

Long bob lub wave bob. Włosy są lekko skręcone i naturalne. Wyglądają, jakby były przeczesane przez wiatr. Najlepiej skręt utrwalić lekko lakierem, albo zastosować specjalistyczne preparaty.

Metamorfoza pędzlem do makijażu

Jeśli nie należymy do odważnych kobiet, albo boimy się efektu cięcia, możemy wykonać metamorfozę paletą cieni.
W każdym większym mieście, jak: Poznań, Warszawa, czy Wrocław, natknąć się można na osoby, które wykonują profesjonalny makijaż wieczorowy, ślubny, albo do sesji. Takie osoby dobierają odpowiednio podkład, paletę cieni. Przedłużają także często długość cieni i podkreślają mocniej brwi.
Oczywiście podobne zabiegi może także wykonać kosmetyczka. Niektóre salony posiadają w swojej ofercie zabiegi zagęszczania i przedłużania rzęs różnymi metodami, laminowanie brwi, albo makijaż permanentny. Ten ostatni wymaga jednak dłuższego zastanowienia się i większej sumy pieniędzy. Koszty bowiem takiego zabiegu liczy się już bowiem w setkach. Czy są jednak takie zabiegi, które można wykonać szybko, ale utrzymujący efekt jest widoczny?Oczywiście!

Małe triki, które całkowicie ożywią kontur twarzy

Nie potrzebujemy od razu wydawać całej pensji na upiększanie. Wystarczy, że zaufana kosmetyczka nałoży hennę na brwi i rzęsy. Nasza twarz stanie się od razu wyraźniejsza. Poza tym można także skorzystać z peelingów, masażu, czy oczyszczania.

You may also like...