Rady dla przyszłej panny młodej – jak wybrać idealne buty?

Na długiej liście akcesoriów ślubnych pasujących do sukni ślubnej,buty ślubne są prawdopodobnie na szczycie. Dla niektórych narzeczonych znalezienie idealnego buta ślubnego jest równie ekscytujące, jak zakochanie się w idealnej sukni ślubnej – marzą one o malowniczej parze, którą można dodać do kolekcji butów, ponieważ jak wiadomo każda kobieta zawsze ma zbyt małą tę kolekcję.
Dla innych narzeczonych zdobycie solidnego buta ślubnego jest bardzo proste i polega wyłącznie na sprawdzeniu ich wygody (co jest kluczowe bez względu na to, jak bardzo cenisz styl). Pod koniec dnia twoje obuwie ślubne ma do spełnienia dużą rolę. Musisz je polubić – tak, ale musisz też je nosić – przez solidne 15 lub więcej godzin (pomyśl o tym!).

Jak znaleźć idealne buty ślubne? Przedstawiamy najlepsze pomysły i porady.

Najpierw znajdź wymarzoną suknię

Nawet jeśli natknęłaś się na obuwie swoich marzeń, powstrzymaj się przed zakupami, jeśli jeszcze nie znalazłaś sukni ślubnej swoich snów (choć jeśli naprawdę je pokochałaś, możesz je kupić „na wszelki wypadek). Powodem jest to, że warto aby twoje weselne buciki uzupełniały twoją sukienkę pod każdym względem – stylem, kolorem, szczegółami itp. Długość sukienki też ma znaczenie. Jeśli masz krótszą sukienkę, twoje buty mogą służyć jako dodatek – dodawanie koloru, blichtru, glamu, czegokolwiek, czego brakuje Twojemu strojowi. Jeśli twoja sukienka jest dłuższa to mogą one służyć bardziej celom komfortowym, a to, czy bezproblemowo pasują, może być mniej ważne.

Nie czekaj do ostatniej chwili

Chociaż idealną rzeczą jest znalezienie sukienki przed znalezieniem butów ślubnych, powinieneś rozważyć równie szybkie znalezienie butów w – nie tylko dlatego, że musisz dowiedzieć się, jak je idealnie dopasować, ale dlatego, że będziesz potrzebować butów do ubierania się i licznych przeróbek. Jak wysoka jest pięta i ile butów chcesz pokazać spod sukienki to ważne informacje dla krawcowej aby dopasować długość sukienki. Jeśli zaczniesz szukać idealnego obuwia odpowiednio wcześnie, będziesz miała również możliwość dostosowania go do swoich potrzeb. Dlatego na zakupy butów przeznacz odpowiednią do ich znaczenia ilość czasu!

Nie kupuj online!

Zakupy internetowe i witryny sklepowe są łatwiejszym sposobem na znalezienie swojego idealnego obuwia i poznanie tego, co jest dostępne w lokalnych sklepach. Eksperci ostrzegają jednak przed zakupem butów ślubnych przez Internet. Jest to bowiem para butów, w których będziesz stać godzinami, chodzić, tańczyć więc koniecznie najpierw wypróbuj buty i poczuj, czy są maksymalnie wygodne i komfortowe dla Twoich stóp anim zdecydujesz się na ostateczne zakupy. Zakupy stacjonarne pozwalają również sprawdzić, gdzie spadnie krawędź sukienki podczas noszenia, dzięki czemu można uniknąć stylistycznego faux pas.

You may also like...