Pomocnicy Świętego Mikołaja

Rokrocznie w okolicach listopada, następuje nerwowe poruszenie. Jest to czas, gdy orientujemy się, że czasu jest coraz mniej, a nasza lista prezentowa jest uboga. Poszukujemy pomysłów na prezenty idealne. Śledzimy nowości, sprawdzając, co się może ukazać skuteczne. Często jednak wpadamy w spiralę, z której trudno nam wyjść. Skuszeni kolorowymi reklamami i licznymi przecenami, kupujemy produkty w przypływie chwili, a później żałujemy. A na zwrot jest już czasem za późno. Jak nie zwariować w trakcie świątecznych przygotowań? I najważniejsze, co wybrać?

Postaw na nowoczesność

Nie jesteśmy cudotwórcami, ale nawet jeśli czasu jest bardzo mało, jest pewne rozwiązanie! Zamiast przemierzać kolejne sklepy w galerii i denerwować się brakiem miejsca na parkingu, włącz laptopa! Tak, coraz chętniej Polacy korzystają z zakupów przez Internet i wcale się temu nie dziwimy!
Przede wszystkim w sieci można łatwo porównać ceny w kilku miejscach na raz. Niejednokrotnie okazuje się, że włączając w to dostawę, i tak zaoszczędzimy. Najlepiej, gdy w jednej witrynie kupujemy na raz kilka produktów, bowiem niektórzy proponują wtedy 0 złotych za koszty wysyłki.

Zapisz się do newslettera! Dodając swój adres mailowy na listę stałych klientów, jako pierwsi dowiadujemy się o nowej kolekcji, przyszłych produktach, lub tych, które zostały przecenione. Wówczas bardzo często sklepy stosują kody zniżkowe lub dodają do gotowej paczki kupony podarunkowe na przyszłe zakupy, albo inne, drobne gadżety.

Zacznij przygotowania dużo wcześniej!

Jeśli nie lubisz pośpiechu, ani natłoku ludzi w grudniu, komponuj prezenty przez cały rok! Wiele sklepów robi wyprzedaże kilka razy w roku, albo tuż po Bożym Narodzeniu. Wtedy ten sam sweter może być tańszy nawet o 70%!
Postawmy wtedy na ponadczasowość! Wybierzmy fasony ubrań, które szybko nie wyjdą z mody. Zawsze sprawdzą się także dodatki, jak: czapki, szaliki, rękawiczki. Albo wyroby galanteryjne: portfele, klasyczne torebki, plecaki.

Restauracje, hotele, czy salon urody, w tych miejscach można dokonać rezerwacji dużo wcześniej! Jeśli chcemy bliskim zafundować weekend w SPA, uroczystą kolację, czy tydzień w ośrodku nad morzem, nic nie stoi na przeszkodzie, by termin zarezerwować nawet z rocznym wyprzedzeniem! Ta sama zasada obowiązuje, gdy chcemy skorzystać z atrakcji ekstremalnych-lot balonem, skok ze spadochronem, pobyt w parku trampolin, albo wspinaczka skałkowa z przewodnikiem!

You may also like...