Jak pielęgnować doczepiane włosy?

Jesteś już po zabiegu przedłużania włosów? Ale wciąż boisz się, że nie zadbasz o nie w należyty sposób? Spokojnie, dbanie o przedłużane włosy nie jest tak skomplikowane i trudne jak Ci się wydaje. Wszystko zależy od tego, jaką metodę przedłużania wybierzesz. Na samym początku, wytłumaczmy sobie, co to jest przedłużanie włosów. Jest to bezinwazyjna i bezbolesna metoda, doczepiania nowych kosmyków włosów, do istniejącej już fryzury. Najlepszym jest to, że natychmiast po doczepieniu włosów widzimy efekt. Należy również pamiętać, że maksymalną długością doczepianych włosów jest 60cm.

Odpowiednia pielęgnacja włosów po przedłużaniu.

Najbardziej znaną metodą przedłużania włosów jest, metoda keratynowa. Polega ona na doczepianiu cienkich pasemek za pomocą pistoletu, w którym jest zgrzewarka z wkładem keratynowym. Ta metoda jest również nazywana metodą „ na ciepło”. Niestety minusem tego zabiegu, jest wizyta w salonie fryzjerskim co 2-3 miesiące, w celu obniżenia kosmyków, ponieważ gdy tego nie zrobimy, staną się widoczne, ze względu na naturalny odrost włosa.

Doczepianie włosów metodą clip In, jest to zdecydowanie najpopularniejsza i najczęściej stosowana metoda. Włosy clip In charakteryzują się tym, że są one doczepiane na konkretną okazję. Czy to ślub przyjaciółki, czy impreza w pracy. Jest to zabieg, który możemy wykonać bardzo szybko, za pomocą specjalnego klipsa mocujemy doczepiane kosmyki do naszych włosów i już możemy cieszyć się pięknie przedłużonymi włosami. Jednak warto pamiętać o tym, że tę metodę należy stosować raz na jakiś czas, bo osłabia ona kosmyki włosów.

Najnowocześniejszą metodą doczepiania włosów jest, metoda ultradźwiękowa. Do tego typu zabiegu wykorzystywane jest urządzenie, które bazuje na falach energetycznych. To świetna metoda dla Pań, które mają bardzo cienkie i słabe włosy. Dzięki temu zabiegowi, będą mogły cieszyć się niesamowitym efektem, nawet przez pół roku. A dzięki pięknie zagęszczonym włosom, nasze niezwykłe upięcia oraz kucyki będą wyglądać niesamowicie.

Zabiegi przedłużania włosów są coraz bardziej popularne, lecz warto przed udaniem się do konkretnego salonu, poczytać opinie i dowiedzieć się dokładnie jak wygląda u nich przedłużanie włosów. Należy również zwrócić uwagę na specjalistę, który będzie wykonywał nam zabieg. Musi to być osoba, która zna się na swoim fachu i wie co robi. Inaczej nasze włosy mogą ucierpieć na skutek źle przedłużonych włosów. Nie ważne, czy postawicie na keratynowe przedłużenie, ultradźwięki, czy włosy clip In najważniejsza jest prawidłowa technika wykonania zabiegu.

You may also like...